Celebrate books

Vandaag wil ik een unbuxing online zetten. De box van Celebrate books heb ik maandag ontvangen aangezien ik hem zaterdag gemist had.

Beschrijving van de box

Een mysterieuze man, liefde en humor. Dit zijn drie ingrediënten van het boek dat je kunt vinden in de box van augustus. Maar het gaat ook over eenzaamheid en hoop en de helende kracht van liefde. Deze box is voor de fans van Jennifer L. Armentrout en Anna Todd. Heb je genoten van de Bad Boys box? Dan mag je deze niet missen!
* * * * * Starcrossed Lovers * * * * *

Continue reading “Celebrate books”

Advertenties

Celebrate Books – Swords

Vandaag is het een mooie dag, valentijnsdag ♡ Natuurlijk zullen de meeste zeggen dat het allemaal commercieel troep is, maar het is leuk om elkaar extra te verwennen ♡

Vandaag werd ik onder andere verwend door Celebrate Books, niet iets romantische maar iets spannends!

Lees nu wat er in de box zit!

Time to open!

Continue reading “Celebrate Books – Swords”

By the Fire – Bookvault

Hallo lieve mensen,

De December maand is weer van start gegaan. Voor mij hoog tijd om mezelf te verwennen. Ik mocht 2 boxen bestellen aangezien ik een koopstop heb en dit is er 1 geworden!

Book vault is een nieuwe Nederlandstalige box. Het is een box waarin een boek zit en leuke goodies! Deze maand ter ere van de feestmaand en hun eerste box zitten er zelfs 2 in!

Wil je weten welke? Lees dan verder….

Continue reading “By the Fire – Bookvault”

Unboxing : Celebrate books 》 Glitter en Glamour

Deze maand was ik heel erg aan het twijfelen over deze box door de naam glitter en glamour! Het klinkt zo Girly en daar ben ik niet van! Ik ben door een leuk plaatje van Celebrate Books overstag gegaan en dat plaatje zie je hieronder!

Een gave foto van een van de mooie illustraties van Kati!

Nu is het tijd om dit mooie pakket open te maken!

Continue reading “Unboxing : Celebrate books 》 Glitter en Glamour”

Unboxing Al the Feels CB

Vandaag is de box van Celebrate Books binnen gekomen! Een goed moment, want ik kon wel even een oppepper momentje gebruiken. Het thema van deze box is “Al the Feels”.

Ik wist jammer genoeg al voor een groot deel wat er in zat, want ja ga social media niet omzijlen. Iemand had een mooie foto gemaakt en lees de tekst…. Unboxing van cb… Okay heb wel even gereageerd van ja ehmm dit is niet leuk….

Tijd om uit te pakken! Dit mag de pret niet drukken!!

Jeeejjj de box is er!

Continue reading “Unboxing Al the Feels CB”